Warning: Use of undefined constant port - assumed 'port' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gregsoftpl/ftp/ams/pub/amsportu.pl/public_html/key.php on line 34
Biegi - Akademia Mistrzów Sportu
Warning: Use of undefined constant port - assumed 'port' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gregsoftpl/ftp/ams/pub/amsportu.pl/public_html/index.php on line 94

Biegi

AMS – Bieganie, Lekka Atletyka, to oferta dla tzw. biegaczy i ludzi, którzy chcą osiągać jak najlepsze wyniki w biegach na różnych dystansach od sprintu aż po maratony i ultra maratony  i osiągnąć w nich jak najlepsze wynik.

Akademia Mistrzów Sportu – Bieganie, to miejsce w którym na treningach spotykają się ludzie zarażeni pasją do Biegania i Lekkiej Atletyki oraz których celem jest uzyskiwanie jak najlepszych wyników w konkurencjach biegowych od sprintu aż po maraton i ultra maraton.

AMS – Biegania, to inicjatywa skierowana dla wszystkich, którzy obrali sobie za cel bieganie i jest to ich sposób na życie sportowe oraz uzyskiwanie jak najlepszego wyniku na swoim docelowym dystansie. Uczestnicy zajęć w tej grupie mogą korzystać z planów treningowych i zajęć z biegania oraz treningu pomagającego uzyskiwanie jak najlepszych wyników w biegu.

Aby sprostać oczekiwaniom grupy Biegaczy plany i zajęcia treningowe układane są z dbałaścią o najmniejsze szczegóły i detale.

W niedalekiej przyszłości planujemy w AMS organizować zgrupowania sportowe dla naszych zawodników oraz wspólne starty w zawodach biegowych pod szyldem AMS.

Warto jednak nadmienić, że grupa AMS – Bieganie ma być miejscem spotkań zagorzałych biegaczy i ludzi lubiących lekka atletykę, którzy będą się dobrze czuć, a wspólne treningi będą przebiegać w atmosferze wzajemnego szacunku i motywacji do osiągnięcia swojego wymarzonego celu!

 

Zapraszamy Serdecznie wszystkich, których celem jest Bieganie!

Zacznij trenować z nami:

By Lepszym Być...

 

 

 

Cennik AMS – Bieganie

 

AMS – Diament

710 zł miesiąc

AMS – Złoto

430 zł miesiąc

AMS – Srebro

290 zł miesiąc

AMS – Brąz

220 zł miesiąc

8 treningów indywidualnych

4 treningi indywidualne

2 treningi indywidualne

1 trening indywidualny

Indywidualny Plan Treningowy pod wybrany dystans

Indywidualny Plan Treningowy pod wybrany dystans

Indywidualny Plan Treningowy pod wybrany dystans

Indywidualny Plan Treningowy pod wybrany dystans

Porady i analiza treningu