Zapisz się na cykl biegów
2024-01-10 Kategoria:
Oceń:   
(0)

Rusza niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników biegania! Przedstawiamy cykl 4 biegów - Biegowe Pory Roku 2024, które zapewnią Ci niezapomniane wrażenia i emocje. Przeżyj biegowe przygody w różnych miejscach i o różnych porach roku - to wyjątkowa szansa na uczestnictwo w biegach, które zachwycą Cię swoją różnorodnością. Dodatkowo rejestrując się na cały cykl – oszczędzasz – zyskując mniejszy koszt pojedynczego biegu!

KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO REJESTRACJI

 1. Odlotowa 5 - 03.03.2024
  Doświadcz niezwykłego biegu po pasie startowym lotniska Bydgoszcz, na dystansie 5 km. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci każdego uczestnika.
 2. Sen Nocy Letniej - 22.06.2024
  Przebiegnij ulicą Gdańską w biegu nocnym, rozpoczynającym się o 23:00 na stadionie BCS Zawiszy. Przeżyj magiczny start, startując przy zapalonych stadionowych jupiterach. Dystans biegu wynosi 5 km.
 3. ZaDyszka Bydgoska - 22.09.2024
  Udaj się na bieg przełajowy o dystansie 5 km po duktach leśnych LPKiW Myślęcinek. Po zakończeniu biegu czeka na Ciebie ognisko z innymi pasjonatami biegania, tworząc niepowtarzalną atmosferę.
 4. Zimowa Zadymka - 15 lub 21.12.2024
  Bieg po ścieżkach LPKiW Myślęcinek na dystansie 5 km, zaplanowany na zimowe dni. Bieg zakończony ogniskiem, to również zakończenie całego cyklu.

Biegi cyklu nie będą tylko oddzielnymi wydarzeniami z osobnymi klasyfikacjami, ale również suma czasów z każdego biegu zadecyduje o końcowej klasyfikacji w cyklu "Biegowe Pory Roku 2024".

KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO REJESTRACJI

Miejsce:

 • Odlotowa 5: Port Lotniczy Bydgoszcz, pas startowy
 • Sen Nocy Letniej: ul. Gdańska, stadion BCS Zawisza
 • ZaDyszka Bydgoska: LPKiW Myślęcinek, Centrum Edukacji Ekologicznej
 • Zimowa Zadymka: LPKiW Myślęcinek, wyciąg narciarski

Dla kogo?
Projekt adresowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów, a także dzieci (tam gdzie pozwolą na to warunki) i dorosłych - każdy znajdzie coś dla siebie.

Co otrzymasz?
Z wpisowym otrzymasz możliwość startu we wszystkich 4 biegach na zabezpieczonych trasach z profesjonalnym pomiarem czasu oraz indywidualny medal na każdym wydarzeniu. Będą to nie tylko emocjonujące biegi, ale także doskonała okazja do rywalizacji w różnych kategoriach wiekowych oraz w grupach społeczno-zawodowych, jak np. studenci.

KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO REJESTRACJI

Nie zwlekaj - dołącz do naszego cyklu biegowego "Biegowe Pory Roku 2024" i doświadcz niezapomnianych chwil na trasach biegowych o różnych porach roku. Zapisz się już teraz!


Wróć


 
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję